Energia pod prysznicem

www.2b-beauty.pl/zabiegi-podologiczne.php

Mycie ciała jest jednym z najważniejszych zabiegów higienicznych, ale ma również ścisły związek z dbałością o skórę. Doskonale wiedzą o tym kobiety, a coraz więcej mężczyzn również skłania się do tego poglądu.

Wśród nich największą popularnością cieszą się rozmaite żele, które da się stosować zarówno pod natryskiem, jak i w wannie. Ich wielką zaletą jest to, iż są wydajne i świetnie się pienią. Właściwości myjące zadowolą wymagających panów, a równocześnie nie będzie trzeba usuwać irytującego osadu typowego dla mydła. Osad ów to jedna z przyczyn, dla których męskie mydełka straciły nabywców. Choć świetnie myją, ich skład powoduje zabrudzenie wanien i brodzików.

w poznaniu badania badania prenatalne poznań umów się na badanie szczepionki

Żele są sprzedawane w butelkach z tworzywa sztucznego – są one lekkie i poręczne. Aplikacja jest prosta i już niewielka ilość wyciśnięta na dłoń lub gąbkę zapewnia dokładne umycie sporej partii ciała. Oczywiście z wydajnością bywa różnie. Nie należy oczekiwać od najtańszego żelu, iż będzie sprawował się tak samo jak droższy, markowy produkt. Wspomnieliśmy już jednak, że pozory mylą.

Użytkownicy mają w większości dobre zdanie o tego typu produktach z dyskontów, które kojarzą się niektórym z najniższą półką jakościową. Zastąpmy więc stereotypy zdrowym, empirycznym podejściem.

Niektóre żele są wzbogacane dodatkami, które mają spełniać specjalne funkcje. Wyciąg z aloesu ma nawilżyć skórę (już wiemy, że to ważne), a ekstrakt z guarany dodać nam nieco energii. Opcji jest sporo, więc wybierajmy śmiało.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *