Kosmetyków dla panów przybywa

www.east24.eu

Mężczyźni chcą wyglądać dobrze – zarówno dla siebie, jak i dla swoich kobiet. Firmy produkujące kosmetyki zdają sobie sprawę z tych konsumenckich tendencji, dlatego uwzględniają w swoich portfolio preparaty dedykowane właśnie płci brzydszej.

Dziś praktycznie każda licząca się Marka Ellis, która dotąd była kojarzona głównie z produktami dla kobiet, dysponuje także bogatym zestawem męskich propozycji. Mało tego – z opinii ekspertów wynika jasno, że udział męskich kosmetyków w rynku będzie systematycznie się zwiększał. Pójdzie za tym większy wybór, a także wzrost jakości i doskonalenie receptur. Praktyczni i konkretni panowie są bowiem coraz bardziej wymagający i raczej nie zadowolą się byle czym.

Nie tylko duże koncerny i marki z wyrobionym prestiżem puszczają oko do męskiej części rynku. Także popularne sieci dyskontów, oferujące szeroki zestaw marek własnych, uzupełniają półki o wyroby dla panów.

Większość tych kosmetyków powstaje zresztą w fabrykach należących do renomowanych firm i pod względem jakościowym nie ustępują one droższym odpowiednikom. Skoro z takiej tańszej alternatywy chętnie korzystają kobiety, to dlaczego panowie mieliby nie iść w ich ślady?

Ogólne rozważania swoją drogą, ale pora przejść do konkretów. Przybliżymy teraz podstawowe rodzaje męskich kosmetyków, bez których żaden stylowy i nowoczesny pan nie powinien funkcjonować.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *